Een paar Venetiaanse gesneden en polychroom beschilderde houten 'blackamoor' bijzettafels met glazen bovenblad, 19de/20ste eeuw

928

H 47 - L 50 - D 30 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.275