Een Franse houten tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl met marmeren bovenblad, verguld bronzen monturen en chinoiseriedecor, 20ste eeuw

922

H 159 - L 127 - D 48 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 2.167,50