Een paar zilveren gordelspelden met een ruiter en een hoofdje in marmer naar de antieken, diverse herkomst, 19de/20ste eeuw

544

H 9,5 cm (the head)

Dia.: 8,7 cm (the belt buckles)

Weight: 96 g (the belt buckles)