Twee paar vazen in verguld en polychroom oud Parijs porselein met floraal reliëfdecor en een vaas met chinoiseriedecor, 19de eeuw

362

H 35,5 - 29,7 cm (the pairs of vases)

H 33 cm (the 'chinoiserie' vase)