Een Chinese met zilver ingelegde opiumpijp afgewerkt met een geëmailleerd zilveren montuur, een ivoren mondstuk en een steengoed kop, 19de eeuw

260

L 44 cm

The damper marked.

Hamerprijs incl. commissie: € 828,75