Een driedelige schouwgarnituur in verguld en polychroom oud Parijs porselein met galante scènes, vermoedelijk Jacob Petit, 19de eeuw

1056

H 41 - 26 cm

The work marked 'M.J 200'.

Hamerprijs incl. commissie: € 306