Een indrukwekkende Duitse barokke reliekhouder in geëboniseerd hout met verguld bronzen en koperen monturen, wellicht 18de eeuw

1175

H 76,4 - L 35,7 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 3.315,00