Een gevarieerde collectie vergulde houten lijsten in diverse stijlen, 19de/20ste eeuw

1137

151,6 x 105 cm (the largest frame)

30,6 x 23,3 cm (the smallest frame)

Hamerprijs incl. commissie: € 306