Een paar Franse vergulde en polychrome vazen en een paar vazen in famille rose-stijl met een wapen, Samson, Parijs, 19de eeuw

927

H 30,4 - 20,7 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 306