Een Zuid-Europese beschilderde altaardeur met een monnik en een gesneden, polychroom beschilderd en verguld houten Madonna, 18de eeuw

1268

37,3 x 18,5 cm (the altar door)

H 38,7 cm (the stand with the Madonna)

Hamerprijs incl. commissie: € 433,50