Een paar Chinese Nanking craquelé famille rose vazen met strijdscènes en een Nanking celadon vaas, 19de eeuw

130

H 45,8 - 45 cm (the vases without mounts)

The pair of Nanking crackle glazed famille rose vases mounted as lamps.

Hamerprijs incl. commissie: € 765