Een Franse gelakte en vergulde houten koffietafel met chinoiseriedecor, gemerkt, 20ste eeuw

552

H 39,5 - L 107,5 - D 50cm

The table marked 'R. Duchange. M.E.E.'.

Hamerprijs incl. commissie: € 280,50