Een gepatineerd bronzen kandelaar, een verguld houten engel en een polychroom houten paneel met een engel, de Lage Landen, 18de/19de eeuw

473

H 73 cm (the pricket candlestick)

H 50 - 33,3 cm (the angels)

Hamerprijs incl. commissie: € 306