Vlaamse school, in de manier van Thomas De Keyser (1596-1667): Portret van een heer van stand, olie op doek, gedateerd 1630, vermoedelijk 18de eeuw

1025

Work: ca.132,5 x 102 cm

Frame: 139,5 x 109,5 cm