Collection variée de livres et de catalogues liés aux antiquités en général et à l'art belge en particulier, 20ème siècle

1178

Various formats.

- 'Le livre d'image de Guy Cambier', Knokke-Zoute, Galerie Poseidon, 1983.

- W. Van Belle, 'Kataloog: uitzonderlijke openbare veiling van de volledige inboedel van hotel-restaurant Rally St. Christophe te Deurle en een prachtig lot collectievoorwerpen, antikwiteiten en engelse meubelen', Ghent, Kantoor Notaris Willy van Belle, 1988.

- J.C. Massinon, 'My home is my castle', Luxemburg, Galerie L'indépendence, 2006.

- F. Steyaert, 'In/Out-Side', Amsterdam, Guido Vereecke (Vlaams Cultuurhuis de Brakke Grond), 1999.

- 'International '80', Knokke-Zoute, Art Gallery Berko, 1980.

- 'Keramiek', Knokke-Heist, Ontmoetingscentrum Scharpoord en gemeentebestuur Knokke-Heist, 1984.

- 'Frank Steyaert', Ghent, Stad Gent en Museum voor Sierkunst, 1984.

- A. Van Oirschot, 'Antiek in woord en beeld', Helmond, uitgeverij Helmond B.V., 1978.

- R. Huys and P. Huys, 'Kunstschilder Modest Huys', Sint-Baafs-Vijve, Oranje, 1987.

- De Schutter, 'Uitgave van twee lithografieën van Martin Wallaert', Gent, P-art n.v., 1990.

- Jef Van Tuerenhout: reproducties Restons Ensemble, La Danse du Oiseau, Le bouquet de fleurs'.

- E. Van Neygen, 'Martin Wallaert: van '65 tot nu', Hamme-Zogge, Galerij Pictura, 1993.

- 'Cinquième exposition internationale Berko Fine Paintings: Tableaux de maîtres du XIXe siècle', Knokke-Heist, Berko Fine Paintings, 1982.

- 'Martin Wallaert en Georges Libbrecht', Gent, Jef Denayer, 1990.

- P. Berko and V. Berko, 'Eugène Verboeckhoven', Brussel, Editions Laconti / Berko, 1981.

- 'Jef Van Tuerenhout', Knokke, Kunstuitgaven Guy Pieters, 1986.

- M. Van Jole, 'Wallaert', Paris, Art Editions, 1977.

- H. T. Flemming and W. Enzinck, 'Jef Van Tuerenhout', Lahnstein, Calatra Press, 1989.

- P. Haesaerts, 'Sint Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse kunst', Brussels, Editions Arcade, 1969.

- Multiples after P. Daxhelet (sketches form Congo).