Drie Chinese qianjiang cai vazen met vogels op bloesemtakken en een Nanking craquelé famille rose vaas, 19de/20ste eeuw

1

H 59 - 58 - 42,2 - 35,7 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 408