Een bijzondere Franse verguld en gepatineerd bronzen driedelige schouwgarnituur met een bacchante en bacchantes, 19de eeuw

665

H 74,5 - L 58 - D 23 cm (the clock)
H 51 cm (the candlesticks)

The work marked 'Barrard & Vignon Fcs d'Horlogerie Paris' and 'Medialle de Bronze S. Marti & Cie'. Also inscribed with the numbers '822' and '48'.

Geschat: € 3000 - € 6000