Een Franse gepatineerd en verguld bronzen en zwartmarmeren mantelklok bekroond met Erato door Mercier, 19de eeuw

680

H 49,5 - L 41,5 - D 22 cm

The work marked 'Roblin & Fils Freres A Paris' and inscribed with the number '22577'.

Geschat: € 400 - € 800