Een Russisch-orthodoxe 'Christus Pantocrator' icoon met deels geëmailleerde verguld zilveren oklad of riza, 19de/20ste eeuw

347

22,5 x 18 cm

84 zolotnik.

Geschat: € 300 - € 600