Jules De Bruycker (1870-1945): 'La Cathédrale d'Amiens France', ets, gedateerd 1932

342

Work: 59,5 x 45,5 cm
Frame: 81 x 61 cm

Ref.:
- J.D.B. 270.
- Le Roy 172.

Geschat: € 150 - € 250