Een Franse verguld bronzen mantelklok bekroond met een damesbuste en afgewerkt met email plaquettes met mascarons, 19de eeuw

672

H 56 cm

The work marked 'Vassy Jeure Paris' and inscribed with the numbers '24' and '72'.
The lady's bust monogrammed 'RG' at the back.

Geschat: € 400 - € 800