Een Gentse halvemaanvormige dressoir in geëboniseerd hout en mahoniefineer met verguld bronzen monturen en marmeren bovenblad, gest. Suy, 19de eeuw

671

H 102,5 - L 168,5 - D 60,5 cm

Geschat: € 1000 - € 2000