Een Franse houten tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl met marmeren bovenblad, verguld bronzen monturen en chinoiseriedecor, 20ste eeuw

534

H 159 - L 127 - D 48 cm

Geschat: € 800 - € 1200