Onleesbaar gesigneerd: Moulin Rouge, ets, ed. 24/50 en Marc Chagall (1887-1985 of naar): 'Souvenir de Paris', ets en aquatint, ed. 6/500

787

Work: 30,5 x 24,3 cm

Paper: 48 x 36 cm

Frame: 73 x 63 cm

Work: 23,5 x 20,5 cm

Frame: 45 x 39 cm

Geschat: € 200 - € 400