Een 5-delig verguld houten salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit een sofa en vier stoelen en een neoclassicistische bijzettafel, 19de/20ste eeuw

278

H 107 - L 131 - D 70 cm (the sofa)

H 92 - L 43 - D 50 cm (the chairs)

H 78 cm - Dia.: 39 cm (the side table)

Geschat: € 500 - € 1000