Een Frans 23-delig rijkelijk verguld koffieservies met floraal decor, Jean Pouyat, Limoges, 20ste eeuw

676

H 20,5 - L 29 cm (the coffee pot)

Dia.: 13 cm (the saucers)

H 5,5 - L 10,5 cm (the cups)

Geschat: € 200 - € 400