Een ovale Franse Sèvres 'Rose Pompadour' schotel met een geanimeerde scène gesigneerd Corbiers, Château des Tuilleries, 19de eeuw

413

 H 18,5 - L 52,5 - D 30,5 cm

The dish with gilt mounts and marked 'Château des Tuileries', 'S.37' and 'Sèvres Louis Philippe 1844'.

Geschat: € 400 - € 800