Armand Rassenfosse (1862-1934): 'Hiercheuse', kleurenlithografie, gedateerd 1917

792

Work: 25 x 17,5 cm
Paper: ca. 35 x 26 cm
Frame: 42 x 33,5 cm

Geschat: € 50 - € 100