Drie bijzettafeltjes in hout, verguld koper en spiegelglas, Frankrijk, 19de/20ste eeuw

512

H 62,5 - Dia.: 33,5 cm
H 59 - L 57 - D 35 cm
H 50 - L 47,5 - D 38 cm

Geschat: € 200 - € 400