Een paar Franse Lodewijk XVI-stijl ééndeurshalkasten met florale marqueterie, verguld bronzen monturen en marmeren bovenblad, 19de eeuw

523

H 103 - L 63,5 - D 36 cm

Geschat: € 300 - € 600