Een Franse Transition-stijl marqueterie commode met bronzen monturen en roodmarmeren bovenblad, gemerkt Faubourg Saint Antoine, 19de eeuw

522

H 83,5 - L 117 - D 58,5 cm

Geschat: € 300 - € 600