François Garnier (? - 1760) en onleesbaar gesigneerd (?): Een marqueterie commode met verguld bronsbeslag en roze marmeren bovenblad

544

H 86 - L 131 - D 65,5 cm

The second signature is most probably attributed to I.G.Schlichtig (1765 - 1782).

Geschat: € 1000 - € 2000