Een Vlaamse deels verguld houten soldaat, een dubbelzijdig bronzen kruis, een Russisch-orthodox reisicoon en een dekselpot, 16de eeuw en later

609

H 47 cm (the figure)
15 x 9 cm (the two-sided cross)
14,5 x 12,5 cm ('Our Lady' travel icon, with mount: 20,5 x 17 cm)
H 8 cm - Dia.: 12,5 cm (the box and cover)

Geschat: € 200 - € 400