Een opengewerkte Chinese houten sokkel met marmeren bovenblad en een Franse verguld koperen en champlevé 'olifanten' lamp, 20ste eeuw

153

H 48 - Dia.: 44 cm (the stand)
H 162,5 cm (the lamp)

Geschat: € 200 - € 400