Een Frans tweeloop penvuur jachtgeweer met damast lopen en gegraveerde sluitstukken, gemerkt, tweede helft 19de eeuw

631

L 119 cm

The hunting rifle marked 'Armes de préciosion' - Dépot de Paris - 4 Boulevard de Strasbourg'.

The dates 1888 and 1892 engraved in the butt.

Geschat: € 300 - € 600