Onleesbaar gesigneerd: Een olifant aangevallen door twee tijgers, kunstbrons op een marmeren en onyx sokkel, tweede kwart 20ste eeuw

750

H 41 - L 43 - D 14,5 cm

Geschat: € 150 - € 250