Twaalf geslepen en deels groengekleurd gelaagd kristallen witte wijnglazen met vergulde druiven, model 'Pampre d'or', Val Saint Lambert, 20ste eeuw

465

H 14,5 cm

Geschat: € 1200 - € 1800