Octave Landuyt (1922-2024): 'Composition en rouge et noir', kleurenlithografie, ed. 4/30, gedateerd 1968

793

Work: 57,5 x 48 cm

Frame: 83 x 72 cm

The litho slightly heightened.

Geschat: € 100 - € 200