Een Franse verguld bronzen pendule bekroond met een verliefd koppel keuvelend op een bank, 19de eeuw

733

H 42,5 - L 55 - D 20 cm
The work numbered '5008'.
The clock engraved with the name 'Roger Lutz' and the monogram 'PG'.

Geschat: € 300 - € 600