Een imposante groep in biscuit getiteld 'Duo', gesigneerd E. Lanteri, 19de/20ste eeuw

599

H 47,5  - W 39 cm

Modeled by Edouard Lanteri (1848-1917).

Hamerprijs incl. commissie: € 535,50