Negen Vietnamese groengeglazuurde schoteltjes en kommetjes met onderglazuur decor, Thanh Hoa, 9de/10de eeuw

109

H 5,1 - 2,1 - Dia.: 16,6 - 10,9 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.211,25