Een Duitse polychrome en vergulde notelaren sculptuur van een Madonna met Kind, Midden-Rijngebied, 2e helft 15e eeuw

407

H 63 cm

Expert: Cabinet Benoît Bertrand

Geschat: € 1500 - € 2500