Een gegraveerde hoornen poederhoorn en een met divers hout ingelegde schildpaddoos, 19e en 20e eeuw

167

L 51 cm (horn)
H 15 x L 29 x D 17,5 cm (turtle)

Geschat: € 300 - € 600