Twee polychrome papier-maché carnavalsmaskers van een draak en een beer, Aalst, 1e helft 20e eeuw

1832

H 34,5 cm

H 25 cm

Provenance:
- Private collection, Aalst.

Geschat: € 500 - € 1000