Een polychrome Italiaanse faience dekselterrine in de vorm van een haas, wellicht Nove, 19/20e eeuw

700

H 23 x L 39,5 x D 20,5 cm

Provenance: With a label for Dominici Giuseppe, Venezia.

Geschat: € 200 - € 400