Twee grote polychrome en vergulde notelaren sculpturen van Maria Magdalena en Johannes de Doper, Zuid-Frankrijk of Noord-Italië, eind 15e eeuw

1211

H 128,5 and 125 cm

Expert: Cabinet Benoît Bertrand

Geschat: € 3000 - € 6000