Een Franse gepatineerde en vergulde bronzen 'ruïne' klok met bijbehorende kandelaar, 19e eeuw

505

H 53 cm

H 30,5 cm (the candlestick)

The clockwork marked 'Médaille d'or Japy frères'.

Geschat: € 500 - € 1000