Vijf diverse Chinese Nanking craquelé famille rose vazen, 19de/20ste eeuw

687

H 45,5 - 25,5 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 408
5 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 320,00