Een collectie diverse Aziatische kralen, een waaier en een ingelegd zilveren doosje, 19de/20ste eeuw

810

L 84 cm (the longest necklace)

Hamerprijs incl. commissie: € 229,50
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 180,00