Een uitgebreide en gevarieerde collectie tinnen voorwerpen, w.o. art-nouveaustukken, diverse herkomst, hoofdzakelijk 19de/20ste eeuw

383

Various dimensions.

Total weight: ca. 11,5 kg

Geschat: € 150 - € 250
9 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00